Inkubator Innowacji Społecznych - zaproszenie na spotkanie informacyjne

Dyrekcja Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpackiej Akademii Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza, zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu 23 lipca 2020 r. (czwartek) o godz. 11.00 oraz 13.00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wojska Polskiego 52 w Kielcach.

Spotkanie będzie dotyczyło możliwości uzyskania wsparcia oferowanego przez Inkubator Innowacji Społecznych w ramach projektu „INNOES - program grantowy na rzecz innowacji społecznych w obszarze dostępności".

Projekt zakłada:

- wsparcie pomysłów na innowacje społeczne w obszarze dostępności na rzecz osób niepełnosprawnych i osób starszych z ograniczoną mobilnością i percepcją,

- udzielenie grantów na ich realizację w maksymalnej wysokości do 40.960 zł.

Podczas spotkania kadra Inkubatora Innowacji Społecznych przedstawi warunki udziału w projekcie, procedury uzyskania grantu oraz planowane terminy naborów wniosków o udzielenie grantu w latach 2020 - 2022.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób, instytucji, podmiotów zainteresowanych pozyskaniem środków na opracowanie rozwiązań, mających na celu poprawić jakość życia osób niepełnosprawnych i osób starszych z ograniczoną mobilnością i percepcją.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na załączonym formularzu zgłoszeniowym do dnia 22 lipca 2020 r. do godz. 13.00 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy (pobierz)