Zaproszenie do udziału w cyklu edukacyjnym / self-adwokat

Fundacja „PEStka” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu edukacyjnym, przygotowującym do pełnienia roli self - adwokata. Cykl edukacyjny jest organizowany w ramach projektu pn. „HOMO HOMINI”, który jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Grupa docelowa: zaproszenie skierowane jest do osób z terenu województwa świętokrzyskiego  (w szczególności z terenu Miasta Kielce i powiatu kieleckiego), które:

• Posiadają wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczyły kryzysu zdrowia psychicznego,
  • Odbyły terapię własną,
  • Posiadają predyspozycje osobowe, zainteresowania i motywację konieczne
    do pomaganiu osobom w kryzysie zdrowia psychicznego i pełnienia roli self - adwokata.

Cykl edukacyjny składa się z następujących elementów:

• Warsztaty kompetencyjne self – adwokatura,
  • Wsparcie doradcze,
  • Szkolenie „Asystent zdrowienia”.

Szczegółowe informacje na temat programu cyklu edukacyjnego znajdują się w załączniku nr 1.

Osoby zainteresowane udziałem w cyklu edukacyjnym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

oraz wypełnienie i odesłanie skanu podpisanych oświadczeń, zgodnie ze wzorem w załączniku nr 2 -  oświadczenie RODO i wizerunek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z osobami, które przejdą formalne kryteria rekrutacji (wyżej opisane) zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

UWAGA!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 kwietnia br. do godziny 16.00.

Załączniki: